Automatické dveře

Automatické dveře GEZE představují optimální poměr mezi kvalitou a cenou a nabízejí řešení pro velmi frekventovaná místa i vstupy se slabým provozem.

Komfort, bezpečnost a moderní design

Automatické dveře umožňují pohodlný bezbariérový průchod velkému množství osob, úsporu energie a bezpečí osobám i objektu. Německá firma GEZE ve svých produktech spojuje nejmodernější technologie s decentním a elegantním vzhledem. Kromě komfortu a bezpečnosti přinášejí automatické dveře tohoto výrobce do každého vstupního prostoru i neotřelý design, a nastavují tak velmi vysoký standard.

Flexibilita a individuální řešení

Flexibilita automatických pohonů GEZE umožňuje přizpůsobit dveřní systémy individuálním projektům a realizovat i speciální požadavky zákazníků. V portfoliu výrobce naleznete varianty pro velmi frekventované dveře, kterými prochází tisíce lidí denně, stejně jako pro méně vytížené dveře se slabým provozem. Automatické dveře nabízejí množství technických řešení pro posuvné i otáčivé dveře.

Dlouholeté zkušenosti a projekty na klíč

V oblasti automatických dveří patří Lanos k firmám s dlouholetými zkušenostmi, díky kterým zajišťuje svým zákazníkům kompletní servis od návrhu až po finální realizaci. Navrhneme řešení pro váš individuální projekt a zajistíme jeho realizaci od zaměření, zajištění skla a namontování až po následný servis.

Poptávkový formulář automatických dveří

 


Cena skla:- Kč
Cena dveří: - Kč
Cena celkem: - Kč
Uvedené ceny jsou orienatační!
Pro přesnou realizační cenu kontaktujte prosím naše obchodní oddělení odesláním poptávky zde:
GEZE Slimdrive SL NT Automatické dveře Slimdrive SL GEZE Slimdrive SLT/SLT-FR Automatické dveře GEZE Slimdrive SLT / SLT-FR Slimdrive SC/SCR a SC-FR/SCR-FR Automatické dveře Slimdrive SC/SCR a SC-FR/SCR-FR Geze Powerdrive Geze Powerdrive GEZE Slimdrive EMD Automatické dveře Slimdrive EMD GEZE ECdrive GEZE ECDrive TSA 160NT TSA 160NT GEZE EC TURN + EC TURN INSIDE GEZE EC TURN + EC TURN INSIDE Power Turn Pohon Karuselové dveře karusel2

Podpora

Automatické posuvné dveře

Systémy otočných dveří GEZE

Karuselové dveře
Chybí vám na této stránce nějaká informace? Napište nám ...