Dvoukřídlý dveřní samozavírač Geze TS 5000 ISM, E-ISM, R-ISM

Obrázek bude doplněn
  • Obrázek bude doplněn

Samozavírače Geze pro dvoukřídlé dveře zajišťují jejich spolehlivé uzavření a optimální koordinaci chodu jednotlivých dveřních křídel.

Koordinační lišta Geze ISM je nejprogresivnějším řešením pro osazení dvoukřídlých zavíračů na dveře, kde je požadavek na správné pořadí uzavírání křídel. Jedná se předevší o únikové a protipožární dveře. Kompletní mechanismus zajišťující koordinaci postupného zavírání křídel je integrován do průběžné lišty instalované na zárubeň dveří. Toto řešení v provedení ISM umožňuje libovolně kombinovat standardní těla zavíračů Geze TS3000 a TS 5000 přesně dle rozměru a váhy dveřních křídel. Tím je možné docílit, především při objektových instalacích, značné úspory. Provedení ISM je určeno pro instalaci lišty a těl zavíračů na stranu pantů (proti směru otevírání křídle) V případě požadavku na instalaci na straně proti pantům je k dispozici verze ISM-BG.

Koordinační lišty ISM existují v následujících provedeních:

  • ISM - Prostá koordinace uzavření křídle
  • E-ISM - Lišta je vybavena přídržnými magnety křídel v poloze otevřeno, které uvolňuje přerušení napájení z  EPS 24V/DC 200 mA pouze v případě požárního poplachu.
  • R-ISM - Lišta je vybavena magnety stejně jako v předchozím případě a je doplněna o integrované kouřové čidlo, které nahrazuje signál EPS. Lišta je napájena 230V/AC


Ceny produktu

Cenu toho produktu naleznete v ceníku.
Chybí vám na této stránce nějaká informace? Napište nám ...