Dvoukřídlý dveřní samozavírač Geze TS 5000 ISM-BG, E-ISM BG, R-ISM BG

GEZE TS 5000 pro dvoukřídle dveře
  • GEZE TS 5000 pro dvoukřídle dveře

Samozavírače Geze pro dvoukřídlé dveře zajišťují jejich spolehlivé uzavření a optimální koordinaci chodu jednotlivých dveřních křídel.

Koordinační lišta Geze ISM - BG je nejprogresivnějším řešením pro osazení dvoukřídlých zavíračů na dveře, kde je požadavek na správné pořadí uzavírání křídel. Jedná se především o únikové a protipožární dveře. Kompletní mechanismus zajišťující koordinaci postupného zavírání křídel je integrován do průběžné lišty instalované na zárubeň dveří. Toto řešení umožňuje libovolně kombinovat standardní těla zavíračů Geze TS3000 a TS 5000 L přesně dle rozměru a váhy dveřních křídel. Tím je možné docílit, především při objektových instalacích, značné úspory. Provedení ISM - BG je určeno pro instalaci lišty a těl zavíračů na stranu proti pantům (po směru otevírání křídel) V případě požadavku na instalaci na straně proti pantům je k dispozici verze ISM.

Koordinační lišty ISM-BG existují v následujících provedeních:

  • ISM-BG  - Prostá koordinace uzavření křídle
  • E-ISM - BG - Lišta je vybavena přídržnými magnety křídel v poloze otevřeno, které uvolňuje přerušení napájení z  EPS 24V/DC 200 mA pouze v případě požárního poplachu.
  • R-ISM - BG Lišta je vybavena magnety stejně jako v předchozím případě a je doplněna o integrované kouřové čidlo, které nahrazuje signál EPS. Lišta je napájena 230V/AC


Ceny produktu

Cenu toho produktu naleznete v ceníku.

Reference

Gymnázium Kodaňská Gymnázium Kodaňská


Chybí vám na této stránce nějaká informace? Napište nám ...