GEZE

Kování GEZE je spolehlivé a osvědčené řešení pro posuvné dveře, zavírače dveří, okenní ventilace a automatické dveře od předního německého výrobce.

GEZE je předním světovým výrobcem stavebního kování určeného především pro ovládání výplní otvorů – dveří, oken a nadsvětlíků. Produkty tohoto výrobce v sobě spojují praktickou funkčnost s atraktivním designem a přinášejí spolehlivé řešení pro vaše dveře a okna.

Zavírače dveří

Zavírače dveří GEZE mají jednoduchou montáž a jsou dostupné ve velkém množství typů vhodných a určených pro různé způsoby montáže na dveře nebo zárubeň. Technické a konstrukční vlastnosti dveřních zavíračů zaručují bezpečnost a spolehlivost s minimálními nároky na údržbu po dlouhá desetiletí.

Automatické dveře

Automatické dveře nabízejí komfortní bezbariérový průchod velkému množství osob, úsporu energie a bezpečí osobám i objektu. Flexibilita automatických pohonů GEZE umožňuje přizpůsobit dveřní systémy individuálním projektům a realizovat i speciální požadavky zákazníků. Automatické dveře nabízejí množství technických řešení pro posuvné i otáčivé dveře.

Otevírání okenních ventilací

Otvírače okenních ventilací slouží k pohodlnému ovládání špatně přístupných okenních křídel ručně nebo pomocí motoru. GEZE nabízí osvědčené ventilační systémy pro pohodlné denní větrání i zařízení pro odtah kouře, tepla a zplodin hoření (RWA, OTK), která jsou nedílnou součástí požárního zabezpečení.

Kování pro posuvné dveře

Kování pro posuvné dveře zajišťuje snadný a tichý pohyb i u těch nejtěžších dveřních křídel a nabízí úsporné a esteticky zajímavé řešení interiéru. GEZE nabízí ucelenou řadu kování pro posuvné dveře ze skla, dřeva, kovu nebo plastu určených jak do náročných podmínek komerčních či průmyslových objektů, tak i do interiérů obytných prostor.

 

Webové stránky výrobce
Chybí vám na této stránce nějaká informace? Napište nám ...