Kování pro posuvné dveře

Kování pro posuvné dveře GEZE umožňuje lehce a tiše manipulovat i těžkými dveřními křídly a nabízí elegantní a chytré řešení vstupního prostoru.

Univerzální použití

GEZE představuje ucelenou řadu kování na posuvná dveřní křídla vyrobená ze skla, dřeva, kovu nebo plastu. Kvalita použitých materiálů a prvotřídní dílenské zpracování umožňuje nasazení v mimořádně náročných podmínkách komerčních či průmyslových objektů. Design ani zpracování však nebrání použít toto kování i pro interiérové dveře v obytných prostorech.

Kvalita a odolnost

Přesný, jemný a tichý pohyb je společným znakem všech typů kování pro posuvné dveře značky GEZE. Moderní technologie a německá preciznost použité při výrobě jsou také zárukou extrémní odolnosti produktů a jejich mimořádně dlouhé životnosti.

Perlan skryté desky skryte desky GEZE Rollan 40/80 Posuv GEZE Rollan 40/70 GEZE Apoll Posuv geze Apoll GEZE MSW pro skleněné dveře Skleněné stěny GEZE MSW GEZE Levolan 60 Geze Levolan Perlan Synchro/teleskop Perlan synchro/teleskop GEZE Perlan 140 Perlan Perlan Festfeld Perlan Fetfeld GEZE Levolan 150 (výroba ukončena) GEZE Levolan 150 GEZE Levolan 120 Levolan 120
GEZE PERKEO - výroba ukončena posuvy dveří GEZE PERKEO 75 Stärke 1, 2, 3

Podpora

Posuvné kování
Chybí vám na této stránce nějaká informace? Napište nám ...